Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Chróścin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem Kępno

Kępno(Chróścin + 18 km)

695 000 zł60 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio/bezczynszowy apartament 60m2/ogródek 80m2/standard premium/klimatyzacja/pompa ciepła informacja dla biur nieruchomosci: sprzedaż bezpośrednia. Nie współpracuje z biurami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Włochy

Włochy(Chróścin + 23 km)

69 000 zł36 m² 1 916,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie bezczynszowe - idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,78 m , położone na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Kluczbork(Chróścin + 23 km)

307 000 zł51,50 m² 5 961,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy Państwu trzy-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 51,40m2, zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Kluczbork na Osiedlu Północ. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Katowicka

Kluczbork(Chróścin + 23 km)

380 000 zł78,60 m² 4 834,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Cenisz sobie własny kawałek ziemi, z domem w mieście, gdzie piętro może być twoim azylem? Poświęć chwilę i przeczytaj całą ofertę jeśli jednak czegoś zabraknie, zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Biała-Kopiec(Chróścin + 21 km)

34 000 zł45,98 m² 739,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Płońsk(Chrościn + 14 km)

600 000 zł84,50 m² 7 100,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,50 m2, położone na II piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Północnej 15a w Płońsku. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Krążkowy

Krążkowy(Chróścin + 20 km)

417 000 zł61 m² 6 836,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Mieszkania, które pasują do Ciebie - nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z 2 miejscami parkingowymi! Mieszkania, które pasują do Ciebie - różne metraże do wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ligonia

Kluczbork(Chróścin + 23 km)

770 000 zł74,51 m² 10 334,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cena promocyjna obowiązuje do 31.05.2026. Przestronny, dwustronny i słoneczny (wystawa północ-południe) 3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 74.51m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Kluczbork(Chróścin + 23 km)

413 399 zł56,63 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budynek A zostanie dodatkowo wyposażony w nowoczesną windę, zapewniając mieszkańcom wysoki komfort codziennego użytkowania. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 29.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł58,44 m² 9 565 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe do wprowadzenia | 58,44 m | balkon | miejsce postojowe | kępnona sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 58,44 m , położone na 1 piętrze (druga kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Chróścin

Chróścin,łódzkie

40 000 zł32 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie własnościowe bezczynszowe w miejscowości Chróścin 32m2, 20km. od Kępna. Mieszkanie widne parterowe, piwnica, 116m2 gruntu,w pięknej miejscowości blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chróścin

Chróścin,łódzkie

35 000 zł34 m² 1 029,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie w miejscowości Chróścin 20 km. od Kępna. 34m2+ 116m2 gruntu. Mieszkanie podpiwniczone, bezczynszowe, własnościowe, znajdujące się w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chróścin

Chróścin,łódzkie

60 000 zł33 m² 1 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie własnościowe w pięknej miejscowości Chróścin 20 km od Kępna. Mieszkanie nie zadłużone , podpiwniczone + grunt. Więcej informacji pod numerem tel.  

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij